Maszyny do produkcji papierosów

Odblokuj pełen potencjał Twoich maszyn dzięki naszym wysokiej jakości maszynom! Nasza bogata oferta obejmuje maszyny różnych serii, takich jak Mark 8, Mark 9, Protos 80ER, HLP i wiele innych. Od części zamiennych po rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb - mamy wszystko, czego potrzebujesz. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, aby Twoje maszyny działały sprawnie, zapewniając optymalne osiągi i długotrwałość. Odkryj naszą kompleksową ofertę i podnieś efektywność produkcji już dziś.

MARK 8 - Maszyna do produkcji papierosów

Prędkość do 2800 obrotów na minutę (CPM).

HLP - Maszyna do pakowania

Prędkość do 200 obrotów na minutę

MARK 9 - Maszyna do produkcji papierosów

Prędkość do 5000 obrotów na minutę

PROTOS - Maszyna do produkcji papierosów

Prędkość do 8000 obrotów na minutę.

Uzyskaj szczegóły cen

Maksymalizuj wydajność produkcji dzięki naszym wysokiej jakości rozwiązaniom maszynowym

Odblokuj moc bezproblemowych operacji dzięki naszym usługom najwyższej jakości

Odbierz swoje maszyny jeszcze dziś

Wypełnij formularz


O nas

Jesteśmy ekskluzywną firmą rodzinno-ojcowo-synowską, która działa w branży tytoniowej od trzeciego pokolenia, posiadając 35 lat doświadczenia. Nasza siedziba mieści się w strefie wolnocłowej Jebel Ali w Dubaju, gdzie prowadzimy dwie działalności.

Maszyny Tytoniowe:
Specjalizujemy się w dostarczaniu i handlu maszynami tytoniowymi, oferując kompleksowe rozwiązania dla nowych firm produkujących papierosy. Nasi klienci mogą zobaczyć działające maszyny w produkcji, ponieważ sami również jesteśmy producentem papierosów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zapewniamy bezpłatne prezentacje i szkolenia techniczne w naszej fabryce.

rodukcja Papierosów:
Działamy zarówno w Jebel Ali Free Zone w Dubaju, jak i w Karachi Free Zone w Pakistanie. Produkujemy pełną gamę naszych własnych marek oraz papierosów na zamówienie dla klientów na zasadzie umów kontraktowych.

Dlaczego wybrać nas

Niekończące się możliwości

Wybierz spośród milionów możliwych kombinacji materiałów, wykończeń, tolerancji, znakowań i certyfikacji dla Twojego zamówienia na maszynę do produkcji papierosów.

Łatwe w użyciu

Otrzymaj swoje maszyny dostarczone bezpośrednio pod Twoje drzwi, bez problemów z zaopatrzeniem, zarządzaniem projektem, logistyką lub wysyłką.

Dostarczamy międzynarodowo.

Dostarczamy międzynarodowo maszyny do produkcji papierosów, zapewniając bezproblemowe zaopatrzenie, zarządzanie projektem, logistykę i wysyłkę, dostarczając je bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Znajdź idealne maszyny tytoniowe lub maszyny do produkcji papierosów dla poprawy wydajności

Zapewniamy wyjątkowe maszyny tytoniowe oraz doskonałą obsługę w Ali Machinery. Dostarczamy wysokiej jakości komponenty, które zoptymalizują wydajność Twoich maszyn. Możesz zaufać naszej wiedzy, aby zapewnić szybką dostawę i bezproblemowe doświadczenie. Wybierz nas dla wszystkich swoich potrzeb związanych z maszynami tytoniowymi i częściami zamiennymi.

© 2023 All Rights Reserved.

Open chat
Hi,
This is Ali-machinery Dubai.
How may we Help you today?